candyyyy
candyyyy (üye)
İstanbul / Meraklı

Arkadaşlar Ben Bitttimm

mrb arkadşlar banaaaa layerla birlikte çalışılmış psd olark kaydedilmiş çalışmalarrr lazımm resim üzerinde oynamalarr final ödevim hoca jpeg istemiorr psd olarkk varsaaa ölee deişik yaratıcıı yaptınıız bişi yollarmısınızzz bi sürü lazımdaa ben daha 1 kaç tane yapabildim sınavmı çalışim bunlarlamı uraşim bilemiomm

Tarih: 11 Haziran 2007, 17:43 - İp: 85.***.**3.150
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş bu söyledediklerin hiç de zor değil dur bakalım merak etme değişik bir şet derken mesela ne şekil olabilir birde örnek verseydin çok acele ise sefayi kardeş şuanda dağıtıyor msnden ulaşıp alabilirsin yeterli gelmezse elinde olan arkadaşlar yardım eder bende olanı paylaşmaya hazırım işine yarayan olursa

Tarih: 11 Haziran 2007, 18:07 - İp: 88.***.**2.174
candyyyy
candyyyy (üye)
İstanbul / Meraklı

ya resim üzerinde oynamalarrrr yaratıcı şeylerrr yaniii düzenlemelerr böle mesela atıorumm kuşun burnu filin burnuu en basitii bu tarz şeylerr ama jpeg olarkk diillll hani psd olark kaydedilmiş jpeg olsaydıı çok şey bulmuştum bu araada ilgin için saoll...

Tarih: 11 Haziran 2007, 18:17 - İp: 85.***.**3.150
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

MaLüm Sezon zamanı Kış Olsaydı İstemediğin Kadar ÇaLışır Sunardım.. Başkasına Söz Verdim Yapacam Diye.. AsLında Çok Basit ŞekiLde ÇaLışabiLirsin İki Hayvanı Al Birbirine EkLe ÇOk Basit.... Açıkcası Ben HayvanLarLa Uğraşmayı Sevmiyorum

Tarih: 11 Haziran 2007, 18:53 - İp: 88.***.**1.207
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

SÖYLEMEK İSTEDİĞİN ŞEYİ ANLADIM KARDEŞ AMA BU TÜR RESİMLERDEN BENDE YOK BİRDE PSD OLARAK HİÇ YOK SENİ ÜZMEK İSTEMEM AMA SANIRIM BU TÜR RESİMLERDENDE BURADA ZOR BULURSUN GİBİME GELİYOR HADİ NORMAL MONTAJ ÇALIŞMASI OLSA AMENNA

Tarih: 11 Haziran 2007, 19:00 - İp: 88.***.**2.174
candyyyy
candyyyy (üye)
İstanbul / Meraklı

iyide zatenn abartıı bişi istemiorumkii normal çalışmalarrr montajjda olabilirr yaaa oynamaa ...

Tarih: 11 Haziran 2007, 19:01 - İp: 85.***.**3.150
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

sitede action'ları indir bi tane fotoğraf aç.. onu action ile calıstır. Sağ tarafta bir sürü katmanın ve bir sürü değişikliğin oldtugunu göreceksin

Tarih: 11 Haziran 2007, 19:05 - İp: 88.***.**7.92
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

KARDEŞ BU TÜR BİŞEY İŞİNİ GÖRÜRSE ELİMDE PSD OLARAK VAR VEREBİLİRİM

EĞER OLURSA AKŞAM 8 DEN SONRA MSN DEN GÖRÜŞELİM

Tarih: 11 Haziran 2007, 19:06 - İp: 88.***.**2.174
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

kardeş malesef bendede jpeg olarak var
Maniplasyon arıyorsun anlaşılan..

Tarih: 12 Haziran 2007, 01:31 - İp: 88.***.**6.239
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

Bunlar gibimi????

Tarih: 12 Haziran 2007, 01:39 - İp: 88.***.**6.239
candyyyy
candyyyy (üye)
İstanbul / Meraklı

ilgiiniz için teşekkürr ederimmm ama resmler gözükmüyorrr...

Tarih: 12 Haziran 2007, 22:53 - İp: 85.***.**3.150
  • 1